Výsledky VIII. kolo “Jägermeister – bowling tour 2016”

Jagermeister_bowlingova_tour_clanokV sobotu 06. augusta, pokračovala VIII. kolom séria dvanástich turnajov "Jägermeister – bowling tour 2016". Turnaja sa zúčastnilo šestnásť hráčov a každý hráč odohral sedem hier základnej časti, pričom do celkového hodnotenia bolo započítaných iba päť najlepších hier. V tomto kole sa hralo na 40 stopovom mazaní "BOURBON STREET 6240 I. liga BNC".

V tomto kole bol Miroslav Koník najúspešnejší hráč v braní výhier. Zahral najvyššiu hru v základnej časti s počtom 236 kolkov, vyhral základnú časť, bol jeden z vylosovaných hráčov a nakoniec vo finálovej časti skončil na peknom treťom mieste. Najlepšej žena kola sa stala Jana Weberová už po odohraní základnej časti.

Na prvom mieste sa umiestnil Marek Neumann, na druhom mieste skončil Martin Fodor a na treťom mieste sa umiestnil Miroslav Koník. Ďalšími ocenenými hráčmi boli Bohuslav Valíček obsadil štvrté miesto a Kamil Bajcsi na piatom mieste.

Za posledné miesto s kompletne odohranými siedmimi  hrami si zobral vecnú cenu Roland Klokner.

V ôsmom kole sa tiež rozdávali víťazom, ale aj vylosovaným hráčom jäger venčeky a BNC bowlingové poukážky.

Hráč s najvyšším počtom venčekov bude vyhodnotený v dvanástom kole "Jägermeister – bowling tour 2016".